Autoškola České Budějovice

 • Řidičký průkaz skupiny “B”
 • Reálná cena autošokoly a vynikající reference
 • Slevy pro studenty a rozložení na měsíční splátky bez navýšení
 • Autoškola v centru Českých Budějovic, vedle IGY
 • bezmála 20 let zkušeností a stovky spokojených žáků
 • Naučíme vás bezpečně a sebejistě řídit

 

 

Autoškola Vacek má v Českých Budějovicích dlouholeté zkušenosti (i s pražským provozem, kde autoškola v minulosti působila) a za sebou stovky spokojených žáků. Naučíme vás snadno a bez nervů bezpečně řídit. Jsme ideální řešení, pokud hledáte kvalitní autoškolu v Českých Budějovicích za rozumnou cenu. Máme dlouholeté zkušenosti a s maximální trpělivostí přistupujeme ke všem žákům. Autoškola Vacek se zaměřuje na postupnou a srozumitelnou výuku žáku. Během lekcí několikrát projedeme všechny zásadní části Českých Budějovic, procvičíme se tedy nejen na lehkých úsecích, ale následně i na nejkomplikovanějších kžižovatkách a naučíme se je bezpečně a s rozvahou řešit.

 

Autoškola na splátky

Nebojte se nás požádat o rozložení ceny autoškoly do několika splátek bez navýšení. Chápeme, že jednorázová cena může být pro vás finanční zátěž. Podmínkou je pouze doplacení před absolvováním závěrečných zkoušek. Studenti získají navíc 300Kč slevu. Autoškola sídlí v budově Polytechnické školy, jejíž žáci mají speciální cenu.

 

Časové přizpůsobení jízd i výuky

Rádi vám vyjdeme vstříc a časově se s vámi v rámci možností domluvíme na rozvrhu lekcí. Respektujeme váš časový harmonogram (škola, práce, koníčky,…). Vše je o domluvě.

 

Řidičský průkaz skupiny “B”

Co můžete řídit po jeho získání:

 • Motorová vozidla o maximální hmotnosti 3,5 tuny, s maximálně osmi sedadly (kromě řidiče)
 • Vozidla skupiny A1 s automatickou převodovkou (moto 125 ccm a tříkolky do 15 kW)

 

Výuka v Autokoškole Vacek obsahuje (zákon 247/2000)

 • Praktická část obsahuje 28 vyučovacích hodin (45 minut) výcviku v řízení vozidla pod vedením zkušeného instruktora. Obvykle jezdíme (je dovoleno) dvě spojené vyučovací hodiny, takže lekcí je pak celkem 14 po 90 minutách.
 • Teoretická část v učebně (zásady bezpečné jízdy, dopravní předpisy, značky, křižovatky, zdravověda, udržba vozidla) sestává z šesti konzultací po dvou vyučovacích hodinách. Učebna je na adrese Polytechnická škola,  Nerudova 59, České Budějovice.

 

Výborným řídičem díky autoškole?

Suverénním řidičem se nestanete v žádné autoškole, výuka totiž trvá pouze několik týdnů. Jedna žákyně (reprezentantka v atletice) vyslovila pěkné přirovnání: "...získání řidičáku je, jako když si na stadionu před závodem sundám tepláky." Ano, tím okamžikem teprve jdete na start. Je ovšem úkolem instruktora autoškoly, aby vás připravil na vaše budoucí samostatné řízení a zejména první měsíce po absolvování autoškoly, co nejlépe.

Projedeme s vámi mnohokrát všechna zásadní a dopravně složitá místa v Českých Budějovicích, naučíme vás řešit všechny těžké městské křižovatky  a upozorníme vás i na problémy a situace, které vám zde mohou nastat v budoucnu.

 

Pozor na podezřele levné autoškoly, vystavujete se riziku!

Jistě najdete i v Českých Budějovicích několik výrazně (a podezřele) levnějších autoškol, lze si ale snadno spočítat, na čem asi takové autoškoly ušetří. 

Autoškoly lákají žáky na tak nesmyslně nízké ceny, že v případě dodržení zákonem daného výcviku a výuky, by tato cena nepokryla ani výdaje autoškoly na žáka. Absolvováním takové autoškoly se navíc vystavujete riziku odebrání řidičského průkazu (nebyl získán zákonným způsobem) v případě odhalení takové autoškoly (například po podání stížnosti od nespokojeného žáka, nebo jeho rodičů).

 

Kondiční jízdy v Českých Budějovicích

Dlouho jste neřídli nebo si pouze nejste jisti za volantem? Osvěžte si své řidičské dovednosti v naší autoškole při kondičních jízdách, naučíme vás znovu bezpečně jezdit. Kondiční jízdy jsou určeny pro všechny držitele řidičského oprávnění skupiny B. Umožníme vám bez stresu a pod vedením zkušeného instruktora získat opět jistotu! Osvěžíte si své řidičské zkušenosti, naučíte se bez stresu jezdit. Profesionální Autoškola Vacek nabízí kondiční jízdy v Českých Budějovicích a okolí.

 

Kondiční jízda může obsahovat cokoliv potřebujete procvičit:

 • Nácvik jízd v osobním automobilu od základů až po jízdu v náročném provozu v centru Českých Budějovic.
 • Nácvik parkování (například na vámi vybraných místech).
 • Průjezd konkrétních křižovatek a tras podle vaší volby.

 

Cena kondiční jízdy pro České Budějovice a okolí:

 • 1 hodina (45 minut) ............ 350 Kč
 • Balíček 6 hodin ................ 2 000 Kč
 • Balíček 10 hodin .............. 3 000 K
 • 1 hodina konzultace teorie... 200 Kč